V-Group

Plastová okna

Dodáváme a montujeme plastová okna, eurookna, žaluzie, síťě proti hmyzu. Přemýšlíte nad výměnou starých oken za plastová okna? Jsme přesvědčeni, že v naší nabídce plastových oken najdete právě okna, která vám budou šitá na míru. Informace získáte na tel. 724059111.

 

Zelená úsporám - odborný dodavatel

Zelená úsporám - odborný dodavatel

Okenní sušák na prádlo

Náš okenní sušák je určen na sušení prádla. Neslouží k žádnému jinému účelu jako např. odkládání různých věcí a předmětů. Doporučená váha prádla je do 20kg, maximální nosmost po všech zátěžových testech je stanovena na 35kg. V případě přetížení této nosnosti může dojít k poničení sušáku. Sušák je vyroben z hliníkových profilů a plastových komponentů. Povrchová úprava, komaxitová barva. Šňůra je atestována výrobcem do 80kg. Průchod šňůry je opatřen plastovými ucpávkami, aby nedošlo k prořezání šňůry o hrany hliníkovýho nosníku. Možnost barevného provedení dle vzorníku barev RAL. Barva plastových rohů je RAL 8003, RAL 9016, RAL 8017, RAL7042.

Uchycení sušáku je velmi jednoduché do okapniček v rámu okna.

Výšku je nastavitelná dle potřeby pomocí nastavitelné nožičky.

K výrobě OKENNÍHO SUŠÁKU potřebujeme míry:

a) šířka okenního otvoru - od stěny ke stěně
b) hloubka okenní špalety - od rámu k hraně fasády
c) vzdálenost kondenzačních otvorů od parapetu
d) šířka parapetu
e) počet kondenzačních otvorů v okenním rámu (pro úspěšnou montáž, jsou potřeba aspoň dva kondenz. otvory)

Pevný sušák sklopný

Náš okenní sušák je určen na sušení prádla. Neslouží k žádnému jinému účelu jako např. odkládání různých věcí a předmětů. Doporučená váha prádla je do 20kg, maximální nosmost po všech zátěžových testech je stanovena na 35kg. V případě přetížení této nosnosti může dojít k poničení sušáku. Sušák je vyroben z hliníkových profilů a plastových komponentů. Povrchová úprava, komaxitová barva. Šňůra je atestována výrobcem do 80kg. Průchod šňůry je opatřen plastovými ucpávkami, aby nedošlo k prořezání šňůry o hrany hliníkovýho nosníku.

Uchycení sušáku je provedeno na zeď na klopných konzolách, které jsou pevně připevněné k sušáku. Možnost barevného provedení dle vzorníku barev RAL. Barva plastových rohů je RAL 8003, RAL 9016, RAL 8017, RAL7042.

K výrobě SKLOPNÉHO SUŠÁKU potřebujeme míry:

a) šířka sušáku
b) hloubka sušáku