Hliníková Okna

Hliníková okna a dveře jsou vhodná pro všechny druhy staveb (administrativní budovy, rodinné domky, zimní zahrady nebo jen prosklená zádveří, závětří a světlíky).

Výborné tepelně izolační vlastnosti mají hliníková okna díky izolační zóně zabudované v rámu, která je v prémiových řadách vyplněna speciální PU pěnou.

Hliníkové profily jsou dostupné v lakované verzi ve všech barevných odstínech RAL.

Hliníkové okna PONZIO PE78N

Hliníková okna PONZIO PE78N

Systém má tříkomorovou konstrukci profilů s drážkou pro kování standardu "euro" a s drážkou používanou pro okna a balkonové dveře z profilů PVC či dřeva.

Základní charakteristika

 • Systém má tříkomorovou konstrukci profilů s drážkou pro kování standardu "euro" a s drážkou používanou pro okna a balkonové dveře z profilů PVC či dřeva.
 • Je určen pro výrobu oken s obzvláště vysokými požadavky na tepelnou izolaci.
 • Konstrukční hloubka profilu rámů je 78 mm, a 86 mm pro křídla. Je použito tepelně izolační vyplnění o tl. 42 mm a dvousložkové středové těsnění. Toto vše se podílí na vysoké hodnotě tepelné izolačnosti profilu.
 • Ve verzi PE 78N je součinitel prostupu tepla od 1.7 W/m2K, v teplejší verzi PE 78N+ s uzavřenou podskelní komorou je Uf od 1.3 W/m2K. - Systém umožňuje použít širokou škálu kování se snadnou následnou montáží. Tříkomorová stavba profilu systému PE 78N a díky ztužujícím dodatečným prvkům, lze systém použít pro velkorozměrové konstrukce.
 • Stavební hloubka je 78mm.

Uf ≥ 1,3 W/K.m2

Hliníkové okna BLYWEERT OLYMPIA HI

Hliníková okna BLYWEERT OLYMPIA HI

Systém Olympia HI je tříkomorový okenně-dveřní systém s vysoce izolačním přerušením tepelného mostu.

Základní charakteristika

 • Systém Olympia HI je tříkomorový okenně-dveřní systém s vysoce izolačním přerušením tepelného mostu
 • Jde o nejteplejší a moderní systém v sortimentu Blyweert aluminium. Je tvořen dvěmi uzavřenými hliníkovými profily spojenými 40mm širokými dělícími pásky z materiálu ABS s integrovanou patentovanou pěnovou vložkou, která zcela zabraňuje průchodu chladu na vnitřní interiérovou polovinu profilu, sloužící jako přerušení tepelného mostu. Okna, dveře a prosklené stěny Olympia HI dosahují velice nízkých hodnot součinitele prostupu tepla a splňují přísné doporučené požadavky na tepelnou ochranu budov již při použití izolačního dvojskla.
 • Stavební hloubka je 82mm.

Uf ≥ 1,01 W/K.m2

Uw ≥ 0,73 W/K.m2

Hliníkové okna BLYWEERT TRITON HI

Hliníková okna BLYWEERT TRITON HI

Systém Triton HI je tříkomorový okenně-dveřní systém s vysoce izolačním přerušením tepelného mostu.

Základní charakteristika

 • Systém Triton HI+ je tříkomorový okenně-dveřní systém s vysoce izolačním přerušením tepelného mostu.
 • Systém Triton HI+ je tvořen dvěmi uzavřenými hliníkovými profily spojenými širokými dělícími pásky z materiálu ABS s integrovanou patentovanou pěnovou vložkou, která zcela zabraňuje průchodu chladu na vnitřní interiérovou polovinu profilu, sloužící jako přerušení tepelného mostu. Okna, dveře a prosklené stěny Triton HI+ v kombinaci s izolačním trojsklem dosahují velice nízkých hodnot součinitele prostupu tepla a splňují přísné doporučené požadavky na tepelnou ochranu budov.
 • Systém Triton HI+ je výhodným a cenově přijatelným řešením pro rodinné a bytové domy.
 • Stavební hloubka je 72mm.

Uf ≥ 1,8 W/K.m2

Uw ≥ 1,0 W/K.m2