Vchodové dveře

Vchodové plastové dveře

Dveře - motivační

Domovní dveře (vchodové dveře) platí za vizitky obyvatel:
domovní dveře nejsou nikdy jedny jako druhé a žádný jiný prvek fasády nenabízí stavitelům, architektům a projektantům tak rozmanité možnosti provedení při povinnosti dostát zároveň velmi extrémním požadavkům. Dveře musí fungovat naprosto spolehlivě, chránit proti povětrnostním vlivům a zajistit maximální bezpečnost. Systémy našich domovních dveří jsou na splnění uvedených nároků připraveny nejenom mimořádnou kvalitou profilů. Jsou konstruovány s výztužemi a mohou být vybaveny speciální uzavírací technikou, bezpečnostními kováními a zvláštním zasklením tak, aby mohly podstatně zpomalovat pokusy o násilné vloupání.

Co do nepřekonatelné rozmanitosti tvarů a provedení splňují ty nejvyšší nároky. Jednoduché, dvojité, v klasickém nebo moderním provedení, s výplněmi z bezpečnostního skla nebo kazetami, jedním nebo několika bočními dílci. Naše systémy domovních dveří se ideálně hodí pro všechny konstelace osazení v novostavbách či renovovaných objektech díky množství konstrukčních variant.

Z důvodu odolnosti vůči účinkům povětrnosti a maximální nenáročnosti na ošetřování se tyto dveře dají uchovat dokonale funkční po mnoho let.

Dveře - motivační

Dveře jsou standartně osazeny nízkým hliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem.

Minimálně 3 ks plně stavitelnými dveřními panty

FAB zámky, Klikou / klikou nebo klikou / madlem

A v neposlední řadě zavíracími SECURE AUTOMATY - tenhle systém sám zaručí bezpečnost - stačí přitáhnout vchodové dveře a samočinně, bez uzamykání klíčem, se o 20 mm vysunou 2 uzávěrové prvky. Dvě střelky se po svém vysunutí znehybní a změní se v uzamykací závory, nelze je zatlačit zpět. To je rozhodující pro technicky pokrokové bezpečnostní vybavení vstupních dveří.

Výhody zámku G-U SECURY Automatic:

  • zvýšená odolnost proti vloupání
  • při zavření dveří je vždy uzamknuto!
  • střelkové závory jsou po vysunutí zablokovány proti zatlačení zpět
  • snadné zamykání - není potřeba vyvíjet žádnou sílu při zamykání

Dveře se mohou dle požadavků osadit také samozavírači, elektrozámky, FAB s knoflíkem nebo madly různých tvarů popřípadě panikovým kováním.


Základní návod na obsluhu a údržbu oken je k dispozici zde.


Co do tvarů a rozmanitosti – může si zákazník zvolit dveře s použitím příčkových tvarů nebo využít nabídky výrobců dveřních výplní:
(www.perito.cz, www.gavaplast.sk, www.vptrend.cz)

Vzory dveří
Vzory dveří